تبلیغات
برنامه ریزی و کنترل پروژه کاربردی با نرم افزارهای P6 و MSP - مطالب بهمن 1393

امروز:

ایجاد فونت فارسی در نرم افزار P6

» نوع مطلب : تکنیک های نرم افزار P6 ،تدریس خصوصی نرم افزار های P6 و MSP بصورت کاربردی ،مطالب کاربردی در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه ،آموزش کاربردی نرم افزار های کنترل پروژه  ،

تایپ فارسی در نرم افزار P6
برخی از کارشناسان برنامه ریزی و کنترل پروژه که با نرم افزار پریماورا (P6) برنامه زمانبندی پروژه را تهیه می کنند ،بنا به درخواست کارفرما و یا دیگر ذینعان پروژه، ملزم هستند نام فعالیت های پروژه به صورت فارسی در نرم افزار P6 تهیه و برای ایشان ارسال گردد، لذا در این پست قصد دارم با توجه به درخواست برخی از بازدیدکنندگان سایت نحوه ایجاد فونت فارسی را در نرم افزار P6 آموزش بدهم.

در ادامه مطلب می توانید فایل آموزشی را دانلود کنید.


ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 22 بهمن 1393  توسط : پیام نجات خواه.    نظرات() .

مقایسه دو لیست در اکسل

» نوع مطلب : تکنیک و کاربرد اکسل در کنترل پروژه ،

شاید خیلی وقت ها در پروژه برای شما هم پیش اومده که یک لیست تهیه شده در اکسل که حاوی اطلاعات مختلفی(مانند لیست مدارک مهندسی پروژه،لیست تجهیزات و ...) می باشد در چند نوبت مورد بازبینی و اصلاح قرار می گیرد و شما می خواهید بدانید که چه مواری از لیست نسخه قدیمی حذف شده و چه مواردی به نسخه جدید اضافه شده است.
در این پست قصد دارم مقایسه دو لیست در نرم افزار اکسل را آموزش دهم، البته مقایسه دو لیست در اکسل روش های مختلفی دارد که من روش کاربردی آن را آموزش داده ام.
این روش از تکنیک Conditional Formatting در نرم افزار اکسل استفاده شده است که فایل آموزش آن در ادامه جهت دانلود وجود دارد.

دانلود فایل آموزشی مقایسه دو لیست در اکسلنوشته شده در : چهارشنبه 1 بهمن 1393  توسط : پیام نجات خواه.    نظرات() .

برچسب ها: کاربرد اکسل در کنترل پروژه ،