تبلیغات
برنامه ریزی و کنترل پروژه کاربردی با نرم افزارهای P6 و MSP - مطالب فروردین 1395

امروز:

راه اندازی سایت من

با توجه به تصمیمی که مدتی قبل در خصوص راه اندازی سایتم در سال 95 گرفته بودم،این موضوع محقق گردید و مخاطبین محترم می توانند از این پس مطالب جدید را در سایتم (www.nejatkhah.com) و در قسمت مطالب آموزشی دنبال کنند .

برگزاری دوره های اینترنتی و آموزش آنلاین برنامه ریزی و کنترل پروژه کاربردی با نرم افزارهای MSP،P6 و کاربرد اکسل در کنترل پروژه از دیگر خدمات آموزشی بنده در سال 95 می باشد که مخاطبین خارج از تهران و ایران می توانند در دوره های آموزش آنلاین برنامه ریزی و کنترل پروژه اینجانب شرکت کنند.
آموزش آنلاین نرم افزاهای MSP ،P6 و کاربرد اکسل در کنترل پروژه

همچنین در سایت یک قسمت با نام پرسش و پاسخ طراحی شده است که دوستان می توانند سوالات و مشکلات خود را در خصوص نرم افزارهای MSP ،P6 ،اکسل و یا هر مطلب مرتبط با برنامه ریزی و کنترل پروژه را در آن قسمت مطرح کرده و پاسخ را در همان بخش دریافت کنید.نوشته شده در : چهارشنبه 18 فروردین 1395  توسط : پیام نجات خواه.    نظرات() .

آموزش آنلاین نرم افزارهای MSP ،P6 و کاربرد اکسل در کنترل پروژه

مدتی است که اینجانب بنا به درخواست برخی مخاطبین داخل و خارج از ایران،دوره های آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه کاربردی با نرم افزارهای P6 ،MSP و کاربرد اکسل در کنترل پروژه را بصورت اینترنتی و آنلاین برگزار می کنم.

دوستانی که امکان شرکت در کلاس های حضوری بنده را نداشته و علاقه مند به شرکت در این دوره ها می باشند، می توانند از طریق ایمیل به بنده اطلاع رسانی کنند که برای رزرو روز و ساعت کلاس ها با یکدیگر هماهنگ کنیم.

توضیحات:

نرم افزارهای های مورد نیاز جهت برگزاری کلاس های آموزش اینترنتی و آنلاین نرم افزارهای MSP،P6 و کاربرد اکسل در کنترل پروژه،عبارتند از TeamViewer (تیم ویوئر) جهت اتصال به سیستم و نرم افزار Skype (اسکایپ) جهت برقراری ارتباط صوتی می باشد.


کلاس های فوق هم بصورت خصوصی و هم بصورت نیمه خصوصی برگزار می گردد.

امکان ضبط کلاس های آنلاین وجود دارد.


کلاس های رفع اشکال نرم افزارهای MSP،P6 و اکسل نیز بصورت آنلاین برگزار می گردد.

کیفیت ارائه مطالب در آموزش آنلاین برنامه ریزی و کنترل پروژه (نرم افزار های MSP،P6 ,اکسل , ...) همانند کلاس های حضوری می باشد.

آموزش آنلاین نرم افزارهای P6 ،MSP و کاربرد اکسل در کنترل پروژهنوشته شده در : جمعه 6 فروردین 1395  توسط : پیام نجات خواه.    نظرات() .